Карактеристике
Аутоматски рад сензора: машина за дезинфекцију руку без контакта је дизајнирана да распршује средство за дезинфекцију руку или алкохол и аутоматски дозира спреј, што омогућава брзу и једноставну дезинфекцију руку и елиминише унакрсну контаминацију, постижући оптималну хигијену руку.
Практично и хигијенски: само ставите руку испод сензора да бисте покренули дозатор сапуна, можете ефикасно избећи унакрсну инфекцију без додиривања дозатора сапуна. Погодно за јавна места као што су канцеларије, хотели, болнице, медицинске установе, школе итд.
Спецификација
| Број ставке: | Ф1307 |
| Величина производа: | 120x120x260 мм |
| Боја: | Бела |
| Капацитет: | 1000 мл |
| Материјал: | 100% девствена ABS инжењерска пластика |
| Боца: | Пуњиво |
| Тежина производа: | 0,90 кг |
| Снага од: | 4 ком. батерије величине C или адаптер 110V/220V * Батерије нису укључене |
| Инсталација: | Зидни/подни сталак |
| Тип пумпе: | Опционо (пумпа за прскање/капање/пену) |
| Дозирање употребе: | 1-Течна пумпа: 1 мл сваки пут |
| 2-Пумпа за пену: 0,8 мл сваки пут | |
| Пумпа са 3 прскања: 0,8 мл сваки пут | |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Паковање: | 1 ком/смеђа кутија; 15 ком/картон |
| Величина картона: | 65,5X41X29 цм |
| СЗ/ЗЗ: | 13,80/14,50 кг |
Листа за паковање:
Диспензер x1
USB кабл x1
Ручно x1
Вијци за монтажу на зид x2
Потпорна копча x 1
Напомене: батерије и УСБ адаптер нису укључени у пакет
Осигурање квалитета:
1. Сваки производни процес проверава наш QC тим
2. Квалитет гарантује професионални инжењер
3. CE, FCC, ROHS сертификати одобрени и поседују сопствене патенте
Корисничка служба
1. На ваш упит у вези са нашим производима или ценом одговорићемо у року од 24 сата.
2. Наставите да обавештавате наше купце о производном процесу и помажете у организовању контроле квалитета ако је потребно.
3. Једногодишња гаранција и одговорна постпродајна услуга.
4. Професионални продајни и инжењерски тим како би се осигурало добро искуство куповине.
Од свог оснивања, наша фабрика развија производе првог светског ранга поштујући принцип
квалитет на првом месту. Наши производи су стекли одличан углед у индустрији и вредно поверење међу новим и старим купцима.