Видео
Спецификација
| Број ставке: | ДАЗ08 |
| Величина производа: | 83X107X206 мм |
| Напон: | Једносмерна струја 6V |
| Капацитет: | 320 мл |
| Мерење удаљености: | 0~45 мм |
| Главни материјал: | АБС |
| Инсталација: | Десктоп |
| Тип пумпе: | Опционо (пумпа за прскање/капање/пену) |
| Снага од: | 4 ком АА батерије (нису укључене) |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Паковање: | 1 ком/кутија у боји; 48 ком/картон |
| Величина кутије боја: | 105X80X230 мм |
| Величина картона: | 47,5X49X43 цм |
| СЗ/ЗЗ: | 12,20/13,50 кг |
Честа питања
П1: Производ је јефтин, да ли је квалитет загарантован?
А1: Имамо више од 10 година искуства у производњи и продаји и сви производи имају 12 месеци гаранције.
П2: Можемо ли наручити само узорке за тестирање пре него што наручимо?
А2: Наравно, наруџба узорка је прихватљива за нас.
П3: Како обично испоручујете робу? И колико је времена потребно за испоруку?
A3: За узорке и мале поруџбине, експресном доставом, обично траје 3-5 дана. За велике поруџбине, ако вам је хитно потребно, можемо послати робу авионом. Ако желите да уштедите новац, можемо је послати морем, што траје око 30-50 дана, у зависности од вашег одредишта.
П4: Да ли прихватате ОЕМ и ОДМ?
А4: Да, можемо прилагодити производе, етикете, пакет.
П5: Какав је поступак наручивања прилагођених производа?
A5: Наведите спецификације производа или специфичне захтеве -- понуду -- потврду понуде -- депозит за плаћање -- потврду производног цртежа -- израду алата за калупе -- израду узорка -- потврду узорка -- серијску производњу -- испоруку -- постпродајну услугу
П6: Да ли производ има сертификат?
A6: Већина производа који нису прилагођени су сертификовани и патентирани, а прилагођени производи могу се сертификовати према захтевима купаца.
Од свог оснивања, наша фабрика развија производе првог светског ранга поштујући принцип
квалитет на првом месту. Наши производи су стекли одличан углед у индустрији и вредно поверење међу новим и старим купцима.