Добродошли у Сивеиии

Контактирајте нас

Схензхен Сивеиии Тецхнологи Цо., Лтд.

Адреса

21Е, Тимес Центер, Но.102, Зхонгкин Роад, Схангкинг Цоммунити, Ксинкиао Стреет, Схензхен, Гуангдонг, Кина, Поштански број: 518125

Е-маил

Телефон

0086-18038049952

Сати

Понедељак-петак: од 9 до 18 часова

субота,Недеља: затворено

Напишите своју поруку овде и пошаљите нам је