Видео
Спецификација
| Број ставке: | Нерђајући челик F1303 |
| Величина производа: | 120x120x260 мм |
| Боја: | Бела |
| Капацитет: | 1000 мл |
| Материјал: | Нерђајући челик |
| Боца: | Пуњиво |
| Тежина производа: | 1,25 кг |
| Снага од: | Батерија величине 4*C или адаптер 110V/220V |
| Инсталација: | Зидни/подни сталак |
| Тип пумпе: | Опционо (пумпа за прскање/капање/пену) |
| Дозирање пумпе: | 1-Течна пумпа: 1 мл сваки пут |
| 2-Пумпа за пену: 0,8 мл сваки пут | |
| Пумпа са 3 прскања: 0,8 мл сваки пут | |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Паковање: | 1 ком/смеђа кутија; 15 ком/картон |
| Величина картона: | 65,5X41X29 цм |
| СЗ/ЗЗ: | 19,50/20,50 кг |
Листа за паковање:
Диспензер x1
USB кабл x1
Ручно x1
Потпорна копча x1
Вијци за монтажу на зид x2
Примена:
Сивеији аутоматски дозатор сапуна без контакта се широко користи за дезинфекцију руку у кући, канцеларији, хотелу, тржном центру, школи, болници итд., доступан је за индивидуалну и јавну употребу.
Честа питања
П: Да ли је квалитет загарантован?
О: Имамо више од 10 година искуства у производњи и продаји и сви производи имају 12 месеци гаранције.
П: Можемо ли наручити само узорке за тестирање пре него што наручимо?
О: Наравно, наруџба узорка је прихватљива за нас.
П: Који начин плаћања прихватате?
A: Стандардни услови: T/T унапред. Велика количина: L/C по виђењу.
Мали износ као што су накнаде за узорке: Паипал и Вестерн Унион.
П: Како обично шаљете робу? И колико је времена потребно за испоруку?
A: За узорке и мале поруџбине, експресном доставом, обично је потребно 3-5 дана. За велике поруџбине, ако вам је хитно потребно, можемо послати робу авионом. Ако желите да уштедите новац, можемо је послати морем, што траје око 30-50 дана, у зависности од ваше дестинације.
П: Да ли прихватате ОЕМ и ОДМ?
О: Да, можемо прилагодити производе, етикете, пакет.
Од свог оснивања, наша фабрика развија производе првог светског ранга поштујући принцип
квалитет на првом месту. Наши производи су стекли одличан углед у индустрији и вредно поверење међу новим и старим купцима.