Видео
Спецификација
| Број ставке: | K9 Pro Plus са Wi-Fi-јем помоћу Tuya апликације |
| Величина производа: | 121,7×131,5×302 мм |
| Напон: | 5V 2A |
| Капацитет: | 1200 мл |
| Мерење удаљености: | 2-10 цм |
| Јачина звука: | Подесиво од 1 до 4 нивоа |
| Дозирање: | 0,1-2 мл подесиво |
| Инсталација: | Зидни, Стони, Статив |
| Тип пумпе: | Опционо (пумпа за прскање/капање/пену) |
| Мерни опсег: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Температура аларма: | Подесиво |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Емитује се на 18 језика: | |
| Кинески, енглески, шпански, јапански, португалски, корејски, немачки, француски, руски, италијански, арапски, турски, тајландски, камбоџански, индонежански, бенгалски, хинди, вијетнамски | |
| Паковање: | 1 ком/кутија у боји; 9 ком/картон |
| Кутија за боје укључује: | 1x дозатор, 1x посуда за капање, 1x упутство, 1x УСБ кабл, 2x завртња за зид. |
| Величина кутије боја: | 15,5×15,5×31,5 цм |
| Величина картона: | 49x495x36 цм |
| СЗ/ЗЗ: | 9,45/11,60 кг |
| Предности: | |
| * Промена језика | * Подесиво дозирање |
| * Подесиви ниво звука | * Забележите податке мерења температуре |
| * Подешавање капацитета | * Једна апликација може да контролише више функција |

Аутоматски сензорски управљан: овај бесконтактни дозатор средства за дезинфекцију руку је дизајниран да распршује средство за дезинфекцију руку или алкохол и аутоматски дозира спреј, што омогућава брзу и једноставну дезинфекцију руку и елиминише унакрсну контаминацију, постижући оптималну хигијену руку.
Зидни стил: зидни дозатор сапуна добро функционише у одржавању површине пулта без нереда.
Ради на батерије и може се пунити: овај дозатор алкохолног сапуна ради на батерије, а може се напајати и адаптером. (Није опремљен адаптером за пуњење и батеријама)
Доступан је Wi-Fi: подржава га Туја апликација коју можете преузети на своје мобилне телефоне. Помоћу ње можете лако и практично контролисати све функције.
Од свог оснивања, наша фабрика развија производе првог светског ранга поштујући принцип
квалитет на првом месту. Наши производи су стекли одличан углед у индустрији и вредно поверење међу новим и старим купцима.