Видео
Карактеристике:
Мерење температуре на великим даљинама: са висококвалитетним сензором унутра, K9 Pro F термометар за течни сапун може да прати температуру до 3 м, веома погодан за употребу у јавним просторима, као што су школа, хотел, болница, тржни центар итд.
Зидни стил: аутоматски дозатор средства за дезинфекцију за зид добро функционише у одржавању површине пулта чистом и без нереда.
Ради на батерије и може се пунити: овај дозатор за алкохолни сапун се напаја АА или 18650 батеријама, а може се напајати и адаптером. (Није опремљен адаптером за пуњење и батеријама).
Практично и хигијенски: само ставите руку испод сензора да бисте покренули аутоматски дозатор сапуна, можете ефикасно избећи унакрсну инфекцију без додиривања дозатора сапуна. Погодно за јавна места као што су канцеларије, хотели, болнице, медицинске установе, школе итд. Истовремено мери температуру руку и чела.


| Број ставке: | К9 Про Ф |
| Величина производа: | 121,7×131,5×302 мм |
| Напон: | 5V 2A |
| Капацитет: | 1200 мл |
| Мерење удаљености: | 3m |
| Јачина звука: | Подесиво од 1 до 4 нивоа |
| Дозирање: | 0,1-2 мл подесиво |
| Инсталација: | Зидни, Стони, Статив |
| Тип пумпе: | Опционо (пумпа за прскање/капање/пену) |
| Мерни опсег: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Температура аларма: | Подесиво |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Емитује се на 18 језика: | |
| Кинески, енглески, шпански, јапански, португалски, корејски, немачки, француски, руски, италијански, арапски, турски, тајландски, камбоџански, индонежански, бенгалски, хинди, вијетнамски | |
| Паковање: | 1 ком/кутија у боји; 9 ком/картон |
| Кутија за боје укључује: | Дозатор x1USB кабл x1Упутство x1Копча x1Вијци за монтажу на зид x2Посуда за капање x1Левак x1Посуда са задњим поклопцем x1Количина у кутији: 9 ком/картонДимензије главне кутије: 49x495x35 цмТежина: 11,6 кг/картон Напомене: батерије и УСБ адаптер нису укључени у пакет |
| Величина кутије боја: | 15,5×15,5×31,5 цм |
| Величина картона: | 49x495x35 цм |
| СЗ/ЗЗ: | 9,45/11,60 кг |
| Број ставке: | К9 Про Ф |
| Величина производа: | 121,7×131,5×302 мм |
| Напон: | 5V 2A |
| Капацитет: | 1200 мл |
| Мерење удаљености: | 3m |
| Јачина звука: | Подесиво од 1 до 4 нивоа |
| Дозирање: | 0,1-2 мл подесиво |
| Инсталација: | Зидни, Стони, Статив |
| Тип пумпе: | Опционо (пумпа за прскање/капање/пену) |
| Мерни опсег: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Температура аларма: | Подесиво |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Емитује се на 18 језика: | |
| Кинески, енглески, шпански, јапански, португалски, корејски, немачки, француски, руски, италијански, арапски, турски, тајландски, камбоџански, индонежански, бенгалски, хинди, вијетнамски | |
| Паковање: | 1 ком/кутија у боји; 9 ком/картон |
| Кутија за боје укључује: | Дозатор x1USB кабл x1Упутство x1Копча x1Вијци за монтажу на зид x2Посуда за капање x1Левак x1Посуда са задњим поклопцем x1Количина у кутији: 9 ком/картонДимензије главне кутије: 49x495x35 цмТежина: 11,6 кг/картон Напомене: батерије и УСБ адаптер нису укључени у пакет |
| Величина кутије боја: | 15,5×15,5×31,5 цм |
| Величина картона: | 49x495x35 цм |
| СЗ/ЗЗ: | 9,45/11,60 кг |
Од свог оснивања, наша фабрика развија производе првог светског ранга поштујући принцип
квалитет на првом месту. Наши производи су стекли одличан углед у индустрији и вредно поверење међу новим и старим купцима.