Велики капацитет: овај аутоматски дозатор средства за дезинфекцију руку има велики капацитет од 1000 мл, погодан за употребу разних дезинфекционих течности и средстава за дезинфекцију руку, за свакодневну и професионалну употребу, савршен за дом, хотеле, болнице или друга јавна места.
Практично и хигијенски: само ставите руку испод сензора да бисте покренули дозатор сапуна, можете ефикасно избећи унакрсну инфекцију без додиривања дозатора сапуна. Погодно за јавна места као што су канцеларије, хотели, болнице, медицинске установе, школе итд.

| Број ставке: | F1307 са подним постољем |
| Величина дозатора сапуна: | 120x120x260 мм |
| Боја дозатора сапуна: | Бела |
| Капацитет дозатора сапуна: | 1000 мл |
| Материјал за дозатор сапуна: | 100% девствена ABS инжењерска пластика |
| Бочица за дозирање сапуна: | Пуњиво |
| Тежина дозатора сапуна: | 0,90 кг |
| Снага од: | Батерија величине 4*C или адаптер 110V/220V |
| Подни сталак: | Материјал посуде: Метал са прашкастим премазом Материјал цеви: Алуминијум са прашкастим премазом Материјал основе постоља: Челик са прашкастим премазом |
| Тип пумпе: | Опционо (пумпа за прскање/капање/пену) |
| Дозирање употребе: | 1-Течна пумпа: 1 мл сваки пут |
| 2-Пумпа за пену: 0,8 мл сваки пут | |
| Пумпа са 3 прскања: 0,8 мл сваки пут | |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Паковање: | 1 сет/картон |
| Величина картона: | 36X34X20 цм |
| СЗ/ЗЗ: | 5,6/6,2 кг |
Од свог оснивања, наша фабрика развија производе првог светског ранга поштујући принцип
квалитет на првом месту. Наши производи су стекли одличан углед у индустрији и вредно поверење међу новим и старим купцима.